KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12872346
nr 1287 2346
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad H Halvorsen. Olja på duk, 48x65cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:56:55
300 kr
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.200 kr